Služby v oblasti stěhování,logistiky a skladování

Pro jednotlivce a firmy nabízíme komplexní služby související se stěhováním, logistikou a skladováním. Vyřešíme vaše starosti s přemisťováním a uskladněním věcí. Pro jakoukoliv složitou situaci související se stěhováním nebo logistikou máme vždy připravené řešení.

Potřebujete-li tedy něco přestěhovat, převézt, uskladnit, jsme pro Vás i Vaši firmu tou správnou volbou a partnerem, na kterého se vždy můžete spolehnout.

stahovanie bytov

Stěhování bytů a rodinných domů

Chystáte se přestěhovat z menšího do většího a už teď máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dáváte přednost městu před vesnicí nebo naopak? Zvládneme stěhování bytů a rodinných domů, aniž byste se museli s něčím čehokoliv obávat. Ať už bydlíte v garsonce nebo v rodinném domě, naplánujeme pro vás stěhování tak, abyste si museli s ním dělat jakékoliv starosti. O stěhování všech vašich věcí se postaráme s maximální důsledností a vy si mezitím můžete naplno užívat svůj nový domov. Stěhování bytu nebo domu a všeho kolem něj s námi hravě zvládnete.

Zobrazit více
stahovanie firiem

Stěhování firem a kanceláří

Není nic lepšího, než když se společnosti daří. Dříve nebo později však narazíte na problém nedostatku místa. Vaše původní prostory jsou již příliš malé, řešením je tedy přestěhování do větších prostor. Stěhování však může být pro firmu značnou zátěží. Stěhování kanceláří vyžaduje velkou disciplínu a aby se vám během něj náhodou něco neztratilo, měli byste se spolehnout na profesionály.

Ať už potřebujete přestěhovat kancelář, firemní sklad nebo archív s množstvím dokumentů, naše stěhovací služba si s tím vším poradí za vás. Rychle a bezstarostně. Přesvědčte se sami, že v nás naleznete spolehlivého partnera pro stěhování firmy.

Zobrazit více
stahovanie tazkych bremien

Stěhování těžkých břemen

Máte doma klavír, trezor, kulečníkový stůl nebo jiná tzv. těžká břemena a plánujete je stěhovat? Stěhování těžkých břemen je velmi delikátní záležitost, která vyžaduje mnoho síly a zkušeností. Přenechte stěhování břemen v Bratislavě profesionálům. Pro naše „břemenáře“ je stěhování klavírů, případně jiných těžkých břemen nebo technologií každodenní rutinou. Naše profesionální stěhovací služby jsou cenově dostupné pro každého. Kromě stěhování těžkých břemen v Bratislavě nabízíme také široké spektrum dalších služeb v oblasti stěhování a dopravy.

Zobrazit více
vypratavanie

Vyklízení bytů a rodinných domů

Rekonstruujete byt, dům nebo kancelář a nevíte, co se starým nábytkem? Využijte proto naši službu úklidu bytů Bratislava a svěřte ji odborníkům. S odvozem starého nábytku v Bratislavě si hravě poradíme. Kromě vyklízení bytů v Bratislavě a okolí se samozřejmě zabýváme také stěhováním v Bratislavě. Postaráme se o to rychle, efektivně a za dobrou cenu. Nabízíme vám profesionální a spolehlivý vyklizení bytů v Bratislavě a blízkém okolí. Služba vyklízení bytů a rodinných domů zahrnuje také následnou ekologickou likvidaci odpadu. Se stěhováním a vyklízením bytů v Bratislavě a okolí máme bohaté zkušenosti.

Zobrazit více
skladovanie nabytku icona

Skladování a uskladnění

Stěhujete se do nového? Nestihli vám dokončit stavbu, nebo rekonstruujete byt, firmu nebo jiné prostory a nevíte, co s vašimi věcmi? Naše společnost stěhování IVANEX nabízí kromě komplexních stěhovacích služeb i skladování nábytku v Bratislavě. Ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé uskladnění nábytku, případně jiného vašeho majetku, společnost IVANEX vám bude spolehlivým partnerem. Služba „skladování majetku“ je vhodná jak pro fyzické osoby na uskladnění nábytku, tak i pro firemní zákazníky.

Zobrazit více
doplnkove sluzby

Odvoz a přeprava nábytku

Jsme profesionálové a zároveň cenově dostupná stěhovací služba v Bratislavě a okolí. Co se týče poměru ceny a kvality jsme nejlepší stěhovací službou v Bratislavě. Kromě stěhování nábytku poskytujeme také široké spektrum jiných služeb, např. stěhování těžkých břemen (stěhování trezorů klavírů apod).

Zobrazit více
doplnkove sluzby

Doplňkové služby

Kromě stěhování domácností a firem poskytujeme také doplňkové služby jako odborné balení zásilek, uměleckých děl a technologií. Uskladníme vám komodity nebo nábytek pro další přepravu. Nepořádek po stěhování nebo po likvidaci starého nábytku? Bez obav vám zajistíme úklid.

 

Zobrazit více

Mezinárodní stěhování

Plánujete začít nový život a přestěhovat se do zahraničí, nebo se naopak chcete vrátit do své rodné země a potřebujete se přestěhovat? Mezinárodní stěhování obnáší spoustu papírování, nemluvě o podrobném plánování a přípravě, kde je pomoc odborníků více než vítaná. Zajistíme pro vás stěhování nejen v rámci Evropy, ale kdekoliv po celém světě.

Zobrazit více
stahovanie bytov

Stěhování a vyklízení bytů Senec

Potřebujete-li přestěhovat byt nebo rodinný dům, nebo zařizujete-li si domov nebo kancelář a nevíte, co se starým nábytkem, obraťte se na nás. Náš profesionální tým si hravě poradí s odvozem vašeho starého nábytku přímo nejen ve městě Senci, ale také například v Seneckých jezerech, Svatým Martinovi, Senci – město, Mlynském Klinu, Horním dvoře nebo Červeném majerovi. U nás naleznete komplexní stěhovací služby, kdy kvalita, profesionalita a férové ceny jsou vždy na prvním místě.

Zobrazit více
stahovanie bytov

Stěhování a vyklízení bytů Pezinok

Stěhování je bezpochyby velkým krokem pro každého, ať už jde o jednotlivce nebo firmu. Pokud hledáte komplexní stěhovací služby v Pezinku, jste na správné adrese. Vyklízení prostor, stěhování domů, bytů a kanceláří, stěhování a přeprava nábytku a těžkých břemen, to vše najdete pod jednou střechou. A to už od pouhého 1 kusu nábytku!

Zobrazit více
stahovanie bytov

Stěhování a vyklízení bytů Šamorín

Potřebujete přestěhovat dům, byt nebo kancelář v Šamoríně? Nebo se pouštíte do rekonstrukce a přemýšlíte, co se starým nábytkem? Už nemusíte! U nás najdete komplexní služby spojené nejen se stěhováním, ale také s vyklízením prostor nebo přepravou nábytku a vybavení. Máme za sebou dlouholetou praxi, a právě naše zkušenosti jsou pro vás zárukou toho, že se vyznáme v tom, co děláme. Kvalitní služby a férové ceny, navíc s individuálním přístupem na profesionální úrovni s důrazem na bezpečnost přepravovaného materiálu.

Zobrazit více