doplnkove sluzby

Starý byt už Vám nestačí?Odvoz a přeprava nábytku po Bratislavě a okolí.

Jsme profesionálové a zároveň cenově dostupná stěhovací služba v Bratislavě a okolí. Co se týče poměru ceny a kvality jsme nejlepší stěhovací službou v Bratislavě. Kromě stěhování nábytku poskytujeme také široké spektrum jiných služeb, např. stěhování těžkých břemen (stěhování trezorů klavírů apod).

stahovanie domov firiem ivanex

Přeprava nábytku v Bratislavě

Pokud potřebujete pouze přepravit nábytek v Bratislavě, jsme schopni vám poskytnout školeného řidiče se stěhovacím vozidlem. Chápeme, že stěhování je pro vás náročná a stresující životní událost. V souvislosti s touto událostí máte nárok na spolehlivého partnera, který vám poskytne profesionální stěhovací služby. Od stěhování nábytku až po vyklízení bytů v Bratislavě.

nalozenie nabytku

Odvoz nábytku v Bratislavě

Odvoz nábytku v Bratislavě s námi probíhá velice rychle a jednoduše. Nejprve se s námi kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Naši operátoři jsou vám plně k dispozici. Po pár krátkých otázkách Vám dovedeme obratem zaslat cenovou nabídku přepravy nábytku po Bratislavě. V případě složitějšího stěhování nábytku vám zajistíme také odvoz starého nábytku v Bratislavě. V případě stěhování nábytku do zahraničí si můžete s naším operátorem domluvit nezávaznou a bezplatnou prohlídku.