stahovanie bytov

Stěhujete se?S námi je to bez stresu a bez starostí!

Chystáte se přestěhovat z menšího do většího a už teď máte obavy, jak to všechno zvládnete? Dáváte přednost městu před vesnicí nebo naopak? Zvládneme stěhování bytů a rodinných domů, aniž byste se museli s něčím čehokoliv obávat. Ať už bydlíte v garsonce nebo v rodinném domě, naplánujeme pro vás stěhování tak, abyste si museli s ním dělat jakékoliv starosti. O stěhování všech vašich věcí se postaráme s maximální důsledností a vy si mezitím můžete naplno užívat svůj nový domov. Stěhování bytu nebo domu a všeho kolem něj s námi hravě zvládnete.

balenie nabytku

Spolehlivé a bezpečné stěhování za každých okolností

Potřebujete se rychle přestěhovat? Máte doma těžký a robustní nábytek? Dokážeme vyhovět i těm nejneobvyklejším požadavkům a přestěhovat pro vás třeba i obrovského dřevěného slona.

Při každém stěhování se zaměřujeme na důkladnou přípravu a snadný průběh stěhování. Vaše věci pečlivě zabalíme, aby byly během stěhování jako v bavlnce, a v novém domově je vybalíme a rozmístíme podle vašich požadavků. Zkrátka stěhování bytů a domů bez jakékoliv újmy!

stahovanie domov firiem ivanex

Stěhujeme po celém Slovensku i po EU

Stěhovací služby poskytujeme především v Bratislavě, Nitře, Trnavě, Senci a Pezinku, ale i na celém západním Slovensku.

Vaše věci přestěhujeme, kamkoliv si budete přát. Nemáme problém přestěhovat zákazníka ze Slovenska do jiné země EU nebo dokonce na druhý konec světa.

Jsme profesionálové a ke stěhování přistupujeme s respektem a zodpovědností.

Jak probíhá stahování s IVANEXem?

Plánování

Připravíme podle vašich představ efektivní plán celého procesu stěhování. Díky našim zkušenostem a flexibilitě dovedeme stěhování naplánovat tak, aby splnilo vaše očekávání.

Stanovení termínu a ceny

Na základě vašich požadavků stanovíme termín, který vám bude vyhovovat. O ceně vás budeme informovat předem, abyste mohli být jisti férovým přístupem.

Balení

O váš nábytek se postaráme s maximální opatrností a na křehké předměty použijeme obalový materiál. Můžeme vás také zbavit jakéhokoli odpadu a zlikvidovat vaše nepotřebné věci způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Stěhování

Naším cílem je přestěhovat vás bez starostí. Pracujeme i o víkendech nebo v odpoledních hodinách a v případě potřeby zajistíme i úklid vašich starých nebo nových prostor.

Zaujala vás naše nabídka? Požádejte nás o cenovou nabídku na stěhování ještě dnes. Kontaktujeme vás do 24 hodin.

Stanovit cenu stěhování