skladovanie nabytku icona

Potřebujete uskladnit nábytek v Bratislave?S námi je to bez obav.

Stěhujete se do nového? Nestihli vám dokončit stavbu, nebo rekonstruujete byt, firmu nebo jiné prostory a nevíte, co s vašimi věcmi? Naše společnost stěhování IVANEX nabízí kromě komplexních stěhovacích služeb i skladování nábytku v Bratislavě. Ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé uskladnění nábytku, případně jiného vašeho majetku, společnost IVANEX vám bude spolehlivým partnerem. Služba „skladování majetku“ je vhodná jak pro fyzické osoby na uskladnění nábytku, tak i pro firemní zákazníky.

zmluvne podmienky

Individuální přístup

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé uskladnění nábytku nebo komodit. Kromě uskladnění nábytku zajišťujeme také balení a přepravu vašich věcí s ohledem na váš čas a vaše potřeby. Ve specifických případech můžeme zajistit vyzvednutí vašeho nábytku ve večerních hodinách nebo o víkendu.

Skladování: 0,32€/1 m3 nebo 1/ks palety (max. do výšky 1,1m) za každý započatý den + manipulace při nakládce a vykládce 3€/ks

stahovanie firiem

Skladování nábytku v Bratislavě

Poskytujeme rychlý a bezproblémový servis, uskladnění nábytku, protože víme, že váš čas je důležitý. Vaše věci bezpečně uložíme v našem zabezpečeném skladu a zbavíme vás zbytečných starostí.

Naše skladové prostory splňují vysoké standardy skladování. Celý sklad je temperován, zabezpečen kamerami, navíc je celá budova chráněna soukromou ostrahou a zabezpečena moderním protipožárním systémem. Sklad je vybaven několika vstupními branami.

Náš tým profesionálů se postará o kvalitně odvedenou práci a o váš nábytek a komodity bude dobře postaráno.

stahovanie domov firiem ivanex

Přeprava uskladněných věcí

Kromě uskladnění v Bratislavě zajišťujeme také následnou přepravu na vámi určené místo. Stěhujete se do zahraničí? Zajistíme vám bezpečnou přepravu vašeho nábytku, případně jeho přípravu k odevzdání kurýrské společnosti.

V případě zásilky do zámoří váš majetek bezpečně zabalíme, označíme a odvezeme na požadovaný terminál. Zboží také zaevidujeme, v případě potřeby ošetříme, zabalíme, roztřídíme (tisk štítků). Kromě uložení zboží na paletách vám nabízíme služby kontroly kvality a počtu zboží na paletě, službu přípravy zboží na odeslání a samozřejmostí je rozvoz zboží (případně odevzdání zboží kurýrské společnosti) a instalaci zboží u vás nebo u vašich zákazníků.

Zaujala vás naše nabídka? Požádejte nás o cenovou nabídku na stěhování ještě dnes. Kontaktujeme vás do 24 hodin.

Mám zájem o uskladnění