stahovanie firiem

Stěhování firem a kanceláříPřestěhujeme vás do lepšího

Není nic lepšího, než když se společnosti daří. Dříve nebo později však narazíte na problém nedostatku místa. Vaše původní prostory jsou již příliš malé, řešením je tedy přestěhování do větších prostor. Stěhování však může být pro firmu značnou zátěží. Stěhování kanceláří vyžaduje velkou disciplínu a aby se vám během něj náhodou něco neztratilo, měli byste se spolehnout na profesionály.

Ať už potřebujete přestěhovat kancelář, firemní sklad nebo archív s množstvím dokumentů, naše stěhovací služba si s tím vším poradí za vás. Rychle a bezstarostně. Přesvědčte se sami, že v nás naleznete spolehlivého partnera pro stěhování firmy.

vypratanie nábytku

Stěhování firmy přesně podle vašich potřeb

Ať už se jedná o stěhování malé rodinné firmy nebo velké nadnárodní společnosti, víme z naší zkušenosti, že to vždy znamená určitou zátěž. Proto jsme tu pro vás a celé stěhování kanceláří a firem zvládneme v co nejkratším čase, abyste se mohli plně věnovat svému podnikání.

Nemůžete si dovolit zastavit provoz firmy během pracovních dní? Naše společnost vám zajistí komplexní stěhovací služby a zajistí stěhování firmy během víkendu nebo v nočních hodinách. Vždy se přizpůsobíme provozu a velikosti vaší firmy. Nebo snad potřebujete stěhovat brzy ráno nebo pozdě po obědě? Vaši firmu přestěhujeme tak, aby to pro vás ani pro vaše zaměstnance nebyla žádná zátěž.

Při stěhování kanceláří, příp. firmy, se postaráme o váš plynulý přechod do nových kancelářských prostor.

Pokud vám nedostatek času brání být přítomni během stěhování kanceláře a koordinovat proces rozmístění nábytku, můžete nám jednoduše poskytnout podrobný plán, podle kterého si přejete rozmístit nábytek a vybavení v nových prostorách. Na předem určený termín přijedou naši pracovníci na místo stěhování, demontují a pečlivě zabalí váš nábytek a vybavení, následně je bezpečně a logicky uloží do stěhovacího vozidla. Po převozu do nových prostor rozložíme nábytek a vybavení podle vašich představ. Po dokončení práce vás náš vedoucí požádá o kontrolu přemístěného zařízení.

nalozenie nabytku

Vaši firmu přestěhujeme v rámci celého Slovenska i EU

Naše stěhovací služby poskytujeme v Bratislavě, Nitře, Trnavě, Senci nebo Pezinku, ale rádi se ujmeme jakéhokoli stěhování kanceláří v rámci zemí EU. Řada firem ze Slovenska, České republiky, Maďarska, Polska a Rakouska se s námi již úspěšně přestěhovala do nových prostor.

Zajímá vás, jak probíhá takové stěhování firmy a kanceláří ve spolupráci s naší firmou? Nejprve přijedeme na bezplatnou prohlídku obou nemovitostí, v jejichž rámci se bude stěhovat, abychom mohli stanovit co nejefektivnější způsob stěhování a zároveň vytvořit cenovou nabídku. Možnou alternativou cenové nabídky je poslat nám relevantní a aktuální fotografie a informace. V případě akceptace naší nabídky se následně dohodne termín vykonání stěhování firmy, příp. kanceláře, a vše ostatní zůstane v naší režii, vy se už o nic dále nebudete muset starat.

Zaujala vás naše nabídka? Požádejte nás o cenovou nabídku na stěhování ještě dnes. Kontaktujeme vás do 24 hodin.

Stanovit cenu stěhování