doplnkove sluzby

Komplexní stahováníS námi je to bez obav.

Kromě stěhování domácností a firem poskytujeme také doplňkové služby jako odborné balení zásilek, uměleckých děl a technologií. Uskladníme vám komodity nebo nábytek pro další přepravu. Nepořádek po stěhování nebo po likvidaci starého nábytku? Bez obav vám zajistíme úklid.

 

stahovanie domov a firiem

Balicí práce

Potřebujete své věci kompletně zabalit, případně i označit? Naši zkušení pracovníci vám zabalí nejen nábytek, ale v případě potřeby i bytové doplňky a osobní věci. Díky kvalitnímu balícímu materiálu s pomůckám vám usnadníme balení a vašim věcem se během přepravy nic nestane.

montaz demontaz nabytku

Demontáž a montáž nábytku

Stěhování není jen o přepravě nebo balení vašeho nábytku a osobních věcí. Větší kusy nábytku je často nutné demontovat, aby je bylo možné naložit do výtahu nebo stěhovacího vozu. Proto rovněž zajišťujeme odbornou demontáž a následnou montáž nábytku ve vašich nových prostorách.

buracie prace

Bourací práce

Provádíme ruční bourací práce, jako je sekání, bourání příček nebo bytových jader nebo demontáž oken a dveří. Zajišťujeme následně i likvidaci odpadu, nábytku všeho druhu nebo elektrospotřebičů. Odvezený odpad následně likvidujeme v příslušných sběrných dvorech.

stahovanie domov firiem

Průmyslové stěhování

Nabízíme profesionální průmyslové stěhovací služby. Zajišťujeme přemístění původních výrobních linek, demontáž a montáž výrobních zařízení, stavební a demoliční práce nebo likvidaci již nepoužívaných zařízení. Můžeme také vaše zařízení uskladnit nebo dovézt a nainstalovat pro vás nové výrobní zařízení.

nakladna doprava

Nákladní doprava

Váš náklad přepravíme kamkoliv po Slovensku, ale i Evropě. Nabízíme vám spolehlivou mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravu. Díky pestrému vozovému parku jsme schopni přestěhovat a převézt jakýkoliv objem zboží. U nás je zboží rovněž pojištěné a chráněné.

upratovacie sluzby

Úklidové služby

Stěhování se obvykle pojí s nepořádkem, o který se rádi postaráme. Poskytujeme uklízení domácností, firem, výrobních hal nebo průmyslových objektů. V případě potřeby vyčistíme a ošetříme nábytek, podlahy nebo okna. Vaše prostory zůstanou čisté a připravené pro další uživatele.

Zaujala vás naše nabídka? Požádejte nás o cenovou nabídku na stěhování ještě dnes. Kontaktujeme vás do 24 hodin.

Stanovit cenu stěhování