vypratavanie

Vyklízení a přeprava nábytku v BratislavěS námi je to bez obav

Rekonstruujete byt, dům nebo kancelář a nevíte, co se starým nábytkem? Využijte proto naši službu úklidu bytů Bratislava a svěřte ji odborníkům. S odvozem starého nábytku v Bratislavě si hravě poradíme. Kromě vyklízení bytů v Bratislavě a okolí se samozřejmě zabýváme také stěhováním v Bratislavě. Postaráme se o to rychle, efektivně a za dobrou cenu. Nabízíme vám profesionální a spolehlivý vyklizení bytů v Bratislavě a blízkém okolí. Služba vyklízení bytů a rodinných domů zahrnuje také následnou ekologickou likvidaci odpadu. Se stěhováním a vyklízením bytů v Bratislavě a okolí máme bohaté zkušenosti.

zmluvne podmienky

Vyklízení firem a kanceláří

Kromě vyklízení bytů a domů se naše společnost zabývá také vyklízením firem a kanceláří v Bratislavě i jiných prostorů. Odvoz starého nábytku v Bratislavě zahrnuje také následnou likvidaci starého nábytku v Bratislavě. Jako jediná stěhovací služba v Bratislavě se zabýváme také následným využitím dřevního odpadu. Naše práce tedy nekončí jen odvozem nábytku na skládku. Nedělejte si dále starosti s tím, co se starým nábytkem, a svěřte se do rukou odborníků.

Ať už se jedná o jakoukoli nemovitost s různými specifiky, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení bytu, domu nebo jiného prostoru. Pravidelně řešíme běžné i méně běžné problémy s dopravou a přesuny (schodiště, rampy a převýšení, špatné možnosti parkování většího vozidla atd.). Díky létům praxe se dokážeme s těmito problémy při vyklízení snadno vypořádat.

vypratavanie likvidacia nabytku

Průběh?

Jak u společnosti IVANEX probíhá vyklízení bytů a rodinných domů? Vedoucí pracovník si s vámi dohodne vhodný termín krátké prohlídky, na které získá informace ohledně přesného rozsahu vyklizení bytu nebo přepravy nábytku. Prohlídka je velice důležitá k přesnému stanovení ceny vzhledem k tomu, že cena závisí na množství starého nábytku. Následně po odsouhlasení cenové nabídky si domluvíme termín vyklizení bytu nebo domu a o všechno ostatní se postaráme již my.

nalozenie nabytku

Vyklizení sklepů v Bratislavě

Potřebujete vyklidit sklep nebo jiný nebytový prostor? Nabízíme vám profesionální vyklizení sklepů v Bratislavě i odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.

Vyklizení sklepů a garáží je zpravidla spojené s nadměrnou prašností a znečištěním. I zde se často skladuje specifický odpad jako jsou chemikálie, pneumatiky apod. Stěhování IVANEX s.r.o. si s tímto hravě poradí a potřebné prostory vyklidí dle vašich požadavků. Kromě vyklizení sklepů vám zajistíme i odvoz starého nábytku, vybavení a dalšího odpadu.

Pokud jste si vybrali z naší nabídky vyklízení v Bratislavě, pak nás neváhejte kontaktovat.